BANESE me QERA ne DARDANI

Shitet nga: AL AGENCY 28 Pri 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera ne Dardani afer sollon ondulimi KACI dhe SELLMA dhe BASHKESIA E 3 LOKALE.

Banesa eshte ne katin e 3.

Eshte e mobiluar.
Shume e pershtatshme per banim,

Kontakt: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim