BANESE me qera DARDANI-LAKRISHTE te PROCREDITI ..

Shitet nga: Banesa 02 Gsh 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera banesen prej 75m2. Banesa gjendet ne katin e pare,(pra e pavarne nga lifti). Ështe e posa mobiluar me mobilje dhe teknike te bardhe.
BANESA KA KETE RENDITJE:
NJE DHOME DITE -SALLON
NJE KUZHINE
DY DHOMA GJUMI
NJE KORIDOR ME PARADHOME
NJE BANJO
NJE TERASE
Banesa ka uje 24ore, ngrohje qendrore nga TERMOKOSI dhe parking te mjaftueshem.
Tel.viber+37744266597
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim