BANESE

Shitet nga: N.N 12 Gsh 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: bregu i diellit (banesat e kuqe)
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne breg te diellit te banesat e kuqe.Banesa eshte ne katin e V-te dhe ka siperfaqe 50 m2 ndertimi i vjeter.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim