BANESEN DY DHOMSHE NE PRISHTINE

Shitet nga: PRIVAT 11 Gsh 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: ULPIAN Rr. ,,BULEVARDI I DESHMOREVE,,
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
BANESA GJENDET NE KATIN E PAR DHE ESHTE E PERSHTATSHME PER BIZNES . BANESA POSEDON : DHOME DITE , DHOM FJETJE , KUZHINE , SHPAJZ , KORIDOR , BANJO DHE DY TERASA TE MBRENDSHME . KA NXEMJE QENDRORE .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim