Banesë 159m2 në shitje te QAFA.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pro Real Estate 05 Gsh 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 159 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë 159m2 në shitje te QAFA.
Banesa gjendet afër pompës së benzinës IP ( afër kafes së vogel ) dhe është në katin e III-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
2. Banjo
3. Balllkona

Banesa shitet me ose pa mobilje, n’varet nga preferenca e blerësit.

ID e shpalljes: 10033

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim