Banesë 50m2 në shitje, B.Diellit te Ambull

Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 17 Mar 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Bregu i Diellit, te Ambullanta
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë 50m2 në shitje, B.Diellit te Ambullanta.
Banesa gjendet përball ambullantës dhe është në katin e III-të me pamje nga lindja (nga Rruga B).
Banesa është e renovuar dhe ka mundësi zgjerimi deri ne 80m2 pasi që kulmi mund të shfrytëzohet për banim pa e dëmtuar strukturën e ndërtesës.
Banesa shitet e MOBILUAR.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon

ID e shpalljes: 10059

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim