Banesë e mobiluar në Prishtinë-Mati 1- Rru..

Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 24 Tet 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 79 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne MATI 1 ne Bregun e Diellit afer banesave te Tregtise.
Siperfaqja e baneses eshte 79m2, eshte ne katin e Vll dhe objekti posedon lift.
Banesa eshte e gatshme per banim dhe posedon:
- nje sallon
- kuzhine
- dy dhoma gjumi
- terasen dhe koridorin e madh.
Sistemi I nxemjes eshte me rryme, kalldaja nxemjet jane me sistem german te punuara nen dysheme.
Banesa komplet eshte e mobiluar
Cmimi i baneses eshte 750 € per m2 pa mobile.
Banesa eshte e ndertuar nga Compania HOXHA

Agjencioni per Patundshmeri:
N.SH " AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail,com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim