Banesë në shitje në lagjen B.i Diellit, ..

Shitet nga: Pro Real Estate 05 Gsh 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë në shitje në lagjen Bregu i Diellit te banesat e bardha.
Banesa është në katin e V-të, ka gjithsej 89.63m2 dhe është 2 (dy) katëshe.
Banesa ka këtë renditje:
2. Dhoma gjumi
1. Sallon
1. Kuzhinë me trepezari
1. Banjo
2. Shpajza
Banesa ka mundësi të zgjerimit ( të nxjerrjes dhe të një dhome ), pa leje komunale sepse është e gatshme edhe një dhomë, vetëm duhet izolimi.

ID e shpalljes: 10039

Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim