Banes kati 2-110 m2 kati 4-85 m2 dhe kati 6-75 m2

Shitet nga: V 18 Mar 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
: Shiten tre BANESA ne Breg Diellit 110m2 -85 m2 -75m2

Shes tre banesa ne Breg Diellit Mati 1
Te gatshme per banim Kati i 2 - 110 m2
Kati i 4-85 m2- tre dhoma gjumi, sallon me kuzhin dy banjo ballkon parking nentoksor
Kati i 6-75 m2 - dy dhoma gjumi sallon me kuzhin ballkon
Cmimi i arsyeshem per standartin ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim