Banes me qera te Komuna e vjeter rruga UCK

Shitet nga: lavdimi 03 Gsh 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banes me qera prapa procredit bank rruga uck te komuna e vjeter, banesa ka sallon me kuzhin dhe dy dhoma te fjetjes.

AGJENCIONI VIRTYTI
VIBER 044524163
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim