*Banes me qira afer Domit te Pleqeve☻☻

Shitet nga: REAT 26 Qer 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
*Banes me qira afer Domit te Pleqeve.
*Pershkrimi i baneses:
-Kati: III-te
-Renditja:1 dhome e gjumit,sallon me kuzhin,banjo,ballkon dhe parking.
-Cmimi:300 €
Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim