*Banes me qira ne rr.Bajram Kelmendi ☻☻

Shitet nga: REAT 26 Qer 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
*Banes me qira ne rr.Bajram Kelmendi
*Pershkrimi i baneses:
-Kati i V-te
-Renditja e baneses:2 dhoma gjumi,sallon me kuzhine,banjo,shpajz dhe 2 ballkon.
-Banesa posedon uje 24h,ashensor si dhe parking.

Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim