Banes ne EXCLUZIV DESING COMPANY

Shitet nga: Arjeta 14 Pri 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Mobiluar
Madhësia :62 m²

Nje dhome gjumit,kuzhine,banjo,nje djom ndejes,koridor,Nxemje Qëndrore, Ballkon

Përshkrimi :
Jap me qera banesen ne Prishtine afer UBT's kompleksi EXCLUZIV DESING COMPANY llamella C kati i pest (lifti punon)
Banesa eshte e mobiluar me moblije italjane .Ne keto komplekse ka komoditet te madh dhe siguri .Oferta vlen per persona ne qift apo familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim