Banes ne lagjen Emshir komplksi ECDX

Shitet nga: armend gashi 04 Dhj 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: rexhep krasniqi
Sipërfaqe: 82.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa, ndertim i kompanise se njohur EXDC1 (perball rethit).
Lokacioni: kalabria/Emshir (pamje e bukur e qytetit)
banesa ka 82.5 m2, Kati 8-te: (e vetmja e banume ne kat8 shum qetsi)
- 2 dhoma gjumi
- sallon me kuzhine
- banjo
- wc
- ballkon
Lifti punen gjithmon dhe ka mirmbajtje 10 euro ne muaj per lift dhe pastrim. Lagja esht e perfundum me te gjitha nevojat per 1 familje mesatare.
Qmimi per m2 esht 880euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim