*Banes ne shitje ne lagjen Mat 1.☻☻

Shitet nga: REAT 26 Qer 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
*Banes ne shitje ne lagjen Mat 1.
*Pershkrimi i baneses.
-Siperfaqja:84 m²
-Kati: IV-te
-Renditja:2 dhoma gjumi,sallon me kuzhin,banjo dhe ballkon.
-Cmimi:750 €
Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim