Banesa (74 m2) jipet me qera në lagjen Mati 1 k..

Shitet nga: shaip 08 Shk 02:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Jipet me qera Banesa tri dhomëshe (74 m2) në lagjen Mati 1- kompleksi Pozhegubrothers- Objekti C11/A2 kati i 3 (tretë).
Banesa ka: Dhomë të ditës me kuzhinë,dy dhoma të gjumit,ballkon dhe një banjo me WC.
Çmimi sipas marrveshjes.
Kontakti në numrin e tel. 044-407-665 nga ora 10:00 deri në ora 18:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim