Banesa 115m2 në lagjen e Muhagjerve "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M1 Agjencion 04 Gsh 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa në lagjen e Muhagjerve, Pentehaus kati i fundit 115m2 banes + 250m2 terase.

Banesa posedon :
3. dhoma te fjetjes,
1. sallon,
1. kuzhinë,
1. koridor,
1. banjo + WC dhe
1. ballkon

Çmimi 140.000 euro i diskutushem

Agjencioni M1
tel. 045 999 986 044 445 803 ose 049 643 293
e-maili: m1.agjencion@gmail.com
adresa: Rr. "Garibaldi nr.13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim