Banesa me qira ne Mati1,68m2,k1

Shitet nga: banesa 07 Mar 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
leshohet me qira banesa ne Lagjen Mati1,k1 me 68m2

Banesa ka

Sallon
Kuzhine
2 Dhoma fjetje
Banjo
Ballkon

Ka lift dhe nxemje qendrore me rryme
qmimi me marrveshje

tel 044501545
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim