Banesa ne Bregun e Diellit 2

Shitet nga: Ermali 09 Qer 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr. Rifat Berisha Ob11/24
Sipërfaqe: 117 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa prej 117m2 neto ne Bregun e Diellit 2, tek Banesat e Bardha

Banesa eshte duplex (kati I 5) dhe ne gjendje shume te mire. (Kulm te ri, dritare te reja).

Kati I pare ka kete renditje:
Salloni (atele), Kuzhina, Ballkoni, Banjo, Dhome Fjetje, Koridori si dhe Shpajzi.

Kati I dytë ka kete renditje:
Nje paradhome, Dy dhoma fjetje, dhe nje Banjo.

Çmimi me marreveshje,
Per cdo informate na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim