Banesa ne Dardani - Kodi 0588

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 10 Dhj 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mbrap ptk afer SHK.F. Dardania
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Dardani - Kodi 0588

Lokacioni: Mbrapa PTK afer Shk.F. Dardania dhe Xhemajl Mustafa

Siperfaqe: 65 m2

Kati 7

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- Banjo
- Ballkon
- Koridor

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Termokos
- Lift
- Parking
- Mirembatje te Hymjes

Çmimi 60.000 Euro

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim