Banesa ne Dragodan

Shitet nga: Azem 12 Shk 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 600 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 64 m2 në lagjen Arbëria(ish-Dragodan), Rr. Ahmet Krasniqi në kompleksin e ndërtuar nga Arti Group.

Banesa është në katin e III-rë, me pamje nga qyteti.
Banesa posedon:
- një dhomë dite me tryezari dhe kuzhinë
- një dhomë gjumi
- një banjo,
- korridor dhe
- një ballkon (dalje nga te gjitha dhomat)
Banesa është në përfundim e sipër.

Objekti ofron:
- ujë 24h
- ashensor 24h me mirëmbajtje
- kamera sigurie
- roje 24 h
- parkingje të hapura
- pllato
- kënde lojrash për fëmijë
- gjelbrim...

Çmimi i banesës është: 55 600 € ( i negociueshëm).
Për më shumë info. kontakto në tel. 049 30 36 0
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim