Banesa ne Durres

Shitet nga: Avdyl 19 Nën 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Durres
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet tek shkambi i kavajes dhe ka gjithe dokumnetacionin ne rregull banesa eshte e mobiluar dhe eshte vetem 50 metra nga Plazhi ,banesa posedon dhom gjumi ,sallon me kuzhine ,banjo dhe korridor banesa gjendet ne katin e dyte-2 ,posedon edhe parkingun perballe ndertese.Cmimi per meter katror eshte 600euro . Numrat kontaktus : +377 / 045 401 790 // Viber +386/ 049 349 881 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim