Banesa ne Kodren e diellit S=50m2

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Prishtinë
Urgjent shtet banesa ne Kodren e diellit,
Banesa ndodhet ne Kompleksin e Banesav te bardha ne afersi te Shkolles ILIRIA.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare ne llamellen nr. 23.
Qmimi i baneses eshte shume i favorshem per shkak te urgjensec se shitjes.
Banesa ka Sallonin, Dhomen e fjetjes, Kuzhinen, koridorin, Bnjon dhe Terasen.
Me respekt
NSH. " AKS AGENCY"
nr. tel/ 045 903 902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim