Banesa ne Prishtine

Shitet nga: Agron 08 Pri 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani te Bill Klinton
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa te Bill Klintoni ne Dardani ,Banesa ka dy dhoma kuzhinen me siperfaqe 44 metra katrore e ne dispozicion ka diku 50 metra , me trapezari banjon dhe terase 35 metra katrore me pamje nga sheshi Bill Klinton .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim