Banesa ne lagjen Kalabria

Shitet nga: Besfort 25 Mar 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne lagjen Kalabria , ka 58m2 esht ne katin e 1r ..

Ka 1 Dhom Gjumi dhe sallon me kuzhin , koridor , banjo , ballkon!

Nr Kontaktus : 044 770 788

Mund te thrini ne qdo koh!

Banesa shitet nga pronari me dokumentacion t regullt!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim