Banesa ne qender

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Aset 22 Pri 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa mbrapa Teatrit Kombëtar, afër Teb Bankes. Banesa eshte ne katin e pare,
Banesa ka siperfaqe prej 74 m2 dhe ka kete renditje:

- Qendrimi ditor (salloni),
- 1Dhome Gjumi,
- Shpajz,
- Banjo,
- Ballkon

Nxemje qendrore, 24 ore uji.
Banesa eshte ndertim i Ri dhe eshte e mobiluar teresisht, me pamje nga Lindja, Dielli i bjen tere diten.
Qmimi = 63 000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim