Banesa ne shitje 120m2 per 82mij Euro

Shitet nga: Agjensioni ''Shpija" 08 Qer 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

82 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Kalabria me cmim shum te volitshem. Banesa ka 120m2 ne katin e pare, ndertim kualitativ me izolim te brendshem dhe te jashtem. Banesa eshte komplet e mobilume,

Banesa ka kete renditje:

1.) 1 Sallon.
2.) 3 Dhoma te gjumit.
3.) 1 Banjo.
4.) 2 Terasa.

Cmimi i fundit eshte 82mije Euro.

Numrat kontaktues:

044 310 061.
049 505 446.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim