*Banesa ne shitje ne Breg te Diellit(te banesat ..

Shitet nga: REAT 26 Qer 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
*Banesa ne shitje ne Breg te Diellit(te banesat e kuqe)
*Pershkrimi i baneses:
-Siperfaqja:88.7 m²
-Kati: I-re
-Renditja:2 dhoma gjumi,sallon,kuzhine,banjo+Wc,2 ballkona si dhe bodrumi prej 14 m².
-Cmimi:105.000 €

Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim