*Banesa ne shitje

Shitet nga: Blerim 07 Mar 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja Dardania
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 60 meter katror e mobiluar dhe renovuar.
Lokacion shume i pershtatshem per familjar afer shkolles fillore Dardania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim