Banesa

Shitet nga: Emrush 27 Gsh 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Lordi Bajron
Sipërfaqe: 39 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen e Muhaxhereve, afer Hotel Afa. Eshte e mobiluar, ka dy dhoma,kuzhine, koridor dhe banjo. Uje dhe rryme 24h. Ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim