Banesat në Bregun e Diellit- kopleksi FA..

Shitet nga: AKS AGENCY 22 Tet 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten disa banesa në lagjen Bregu i Diellit.
Banesat janë te gatshme dhe janë u ndërtuar me standardet me bashkohore.
Banesat janë të dimensioneve te ndryshme .

Çmimi jane keto:

Katit I - III 900euro m2
Katit IV - V 850euro m2
Katit VI - VII 800euro m2

Bashkangjitur përshkrimit gjeni planet e banesave.

Ju mirepresim.

Agjencioni per patundshmeri

N.SH "AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim