Banesat ne Lagje te Spitalit te gateshme per ba..

Shitet nga: Armendi 10 Mar 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 93 m2
Komuna: Prishtinë
Shes Banesat ne Lagje te spitalit te gateshme per banim ne katin e 5 . me siperfaqe 93.44m² dhe 96.68m². Banesat gjithqka jan ne rregull me dokumentacion. per me shum informata na kontakotni ne nr tel 044-644741
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim