Banese S=73m2 Sheshi "Nenea Tereze"ne Pri..

Shitet nga: AKS AGENCY 05 Krr 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet ne sheshin "Nëna Terezë" perballë Eulexit, soliteri Avalla
Banesa ka siperfaqe S=73.00 m2 dhe ka tre dhoma sallonin dhe dy dhoma gjumi terase dhe banjo.
Banesa posedon dokumentacionin e rregullt
Apartamenti ndodhet ne katin: 8.
Ashensori punon me kartel dhe mirmbajtije mujore.
Kuzhina dhe banjo jane te renovuara.
Dokumentacioni ne rregull.
Banesa mund edhe te kembehet me ndonji banese me te vogel ne Ulpiane apo Dardani dhe mjetet tjera kompenzim ne te holla.
Mirpresim blersit e interesuar per te jetuar ne zemer te Prishtines.
Me respekt
NSH. "AKS AGENCY"
Nr. tel. 045 903 902 ose 044 361 089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim