Banese afer viva fresh te lagja e spitalt ne Pr..

Shitet nga: Patundshmeri + qera 04 Gsh 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

96 760 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 118 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e madhe 118m2 afer viva fresh te lagja e spitalit
4 dhomeshe, sallon, 3 dhoma te fjetjes, banjo, wc, shpajz, ballkon te madh
njera dhome e fjetejs ka banjo brenda
Kane mundesi me ndertue kamin sepse kane oxhak
kati 7 dhe 8
shikojne kah perendimi dhe veriu (kah rruga kryesore)
Kane uje perhere
Lifti i madh dhe hapsira publike me standarde te larta (korridoret, shkallet,...)

Çmimi 820 euro per m2.

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim