Banese me Qira ``GARSONIER``

Shitet nga: xxxx 18 Shk 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese me Qira ne Prishtine ne lagjen ``DARDANI`` Banesa eshte Garsonier posedon : Nje kuzhine te vogel, dhe nje dhome. Garsoniera eshte e krejtesisht e mobiluar !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim