Banese me qira ne Prishtine , te Qafa

Shitet nga: Alajdin Maliqi 22 Mar 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesen e cila gjendet ne rrugen U Ç K 80 ,te Qafa ,mbi minimarket Albana ne katin e trete. Banesa posedon nje dhome gjumi dhe nje dhome me kuzhine . Banesa eshte e mobiluar dhe renovuar. Vetem per familjare. Per cdo informacion kontaktoni ne 044 173 402
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim