*Bregu i Diellit (Prapa Postes se Vogel - banesa..

Shitet nga: REAT 04 Shk 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
*Bregu i Diellit (Prapa Postes se Vogel - banesat e kuqe).
*Pershkrimi i baneses:
-Siperfaqja: 60 m²
-Kati - II-te
-Renditja e baneses: 1 dhome gjumi,sallon me kuzhin, banjo,ballkon dhe bodrum.


Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim