Gasonjere te LLesna

Shitet nga: bashkim 04 Mar 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 00 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes gadonjere te Llesna 100m larg fakulteteve dhe eshte komplet e renovuar ka flet poseduse,qmimi 27000 euro per me shum 044778169.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim