HAPSIRA AFARISTE 330m² KOMPLEKSI 'NARTEL'

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DAVINCI 25 Shk 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 330 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
SHITET LOKALI AFARIST 330 m² NE KOMPLEKSIN - NARTEL
I pershtatshem per Qerdhe apo Kopsht Femijesh ose veprimtari afariste!
RENDITJA:
Kati perdhesè - 165m²
Kati I - 165m²
7 Dhoma
3 Banjo, secila banjo me 2 wc
Kopsht dhe gjelbrim
Parking te mjaftushem

Qmimi: 1400m²

Kontakti:
Tel/viber 045 951358
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim