Këtu mund ti Gjeni të gjitha kërkesat dhe ofert..

Shitet nga: Realcon 22 Shk 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Kërkesat për qira dhe shitblerje.

Një Qift nga Tirana kërkon Banes me qira në qender qmimi deri në 300 euro.


Kërkoj Banes me qira për një Ndërkombetarë për Afat gjatë.


kërkoj banes me qira për familjarë lagjet e preferaura Qender,Dardani,Ulpianë,Qafa.

Kontakt Viber :0037745/882-888
044/405-591

Linku i ofertave të Agjensionit Realcon:

http://www.merrjep.com/Shpalljet/Gjith%C3%AB-Kosova?Search=realcon&Types=ForSale,ForBuy,ForRent,WantingForRent,WorkIsWanted,WorkIsGiven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim