*Kat shtepie me qira ne Rr:Shaban Polluzha.☻☻

Shitet nga: REAT 26 Qer 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
*Kat shtepie me qira ne Rr:Shaban Polluzha(mbrapa TEB Bankes).
*Pershkrimi i katit te shtepise:
-Siperfaqja:90 m²
-Kati:Perdhese
-Renditja:2 dhoma,kuzhina,banjo dhe oborri(e shfrytezueshme edhe per sherbime afariste).
-Cmimi:350 €
Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim