LESHOJ BANESE ME QERA NE EMSHIR (KALABRI)

Shitet nga: Banesa 10 Sht 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me Qira ne Emshir te banesat e Fitores ne katin e 5, e mobiluar ne tersi me kushte shume ta mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites, me kuzhine
– Dhoma e gjumit,
– Banjo,
– Terasa

Cmimi 200e

Info: 049/222-303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim