LOKALI AFARIST

Shitet nga: Edon Gashi 12 Gsh 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes lokalin 500m2 pergjate ruges Prishtine-Fushe Kosove ne kilometrin e peste perballe "mob-init" apo afer Shf dhe te mesmes "Mihajl Grameno" LOkali gjendet ne rrugen kryesore, perdhes, eshte i gatshem me mundesi ndarjeje ne 5 lokale.

Lokali ka qasje ne rrugen kryesore dhe anesore dmth ne te dy hyrjet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim