Leshohet banesa me qera

Shitet nga: kastriot 06 Gsh 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dragodan/Prishtine
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Dragodan Lagjia Arberia C2 , banesa eshte e mobiluar ka garazhd private gjendet te komuna e re. 24 or uj dhe rrym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim