Leshoj banese dy dhomeshe ne Koder te Diellit

Shitet nga: Qiradhenesi 20 Mar 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese dy dhomeshe ne Koder te Diellit te posta. Banesa gjendet ne katin e dyte dhe eshte e mobiluar plotesisht.
Info: 049 208 929
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim