Leshoj banesen me qera

Shitet nga: Kastriot 26 Shk 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Dragodan lagjia Arberia banesa gjendet perfundi komunes se re me pamje nga qyteti . Banesa ka dy dhoma te gjumit, dhoma dites me kuzhine , dy banjo , shpaiz , ballkon dhe garazhd. Banesa eshte ndertim i ri.Ne rast te marreveshjes banesa mobilohet sipas deshires se qiramarresit. 24or uj dhe rrym.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim