Leshoj banesen me qera

Shitet nga: Kastriot 30 Mar 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Dragodan Lagjia Arberia C2 , banesa eshte e mobiluar k garzhd private gjendet te komuna e re.
24 or uj dhe rrym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim