Leshoj me qera banesen ne Breg Diellit

Shitet nga: Ram 20 Gsh 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

209 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Nga data 24/08/2015 Jap me qera banesen dy dhomshe ne lagjen Bregu i Diellit . Banesa eshte ne katin e trete eshte e mobiluar dhe leshohet vetem per familjar. Banesa posedon nxemje qendrore dhe ka sallonin, dhomen e fjetjes, kuzhinen, banjon, ballkonin, shpajz, dhe koridorin. Vend i qete dhe ideal per banim me qmim te volitshem vetem 209 euro

Per me shume kontakto ne telefonat.

044393450
045204001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim