Leshoj me qera banesen 3 dhomshe ne Lakrishte.

Shitet nga: Haxhi 08 Maj 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Jap me qera banesen 3 dhomshe ne Lakrishte. Banesa eshte e mobiluar gjendet ne katin e trete dhe ka siperfaqe prej 85 m2. Banesa leshohet vetem per familjar. Qmimi 250 euro

Per me teper kotakto ne tel
Haxhiu: 044754611
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim