Leshoj me qira Banesen

Shitet nga: Rron 04 Shk 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira Banesen ne Lakrishte afer policise, (Procredit Bank), hymja e pare nr.49. Banesa posedon: 2 dhoma,kuzhina,banjo dhe ballkoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim